Home

Aftale synder Rå auktion lindshammar handmade skål vas propel mad slette

Lindshammar Cattis Åselius-Lidback blå glasskål med fåglar - Secondhand.se

Slutpris för VAS OCH SKÅL. Konstglas. Handmade

VASER, SKÅLAR, 7 st, glas, Lindshammar , Orrefors m m. Glas - Övrigt -  Auctionet

GLASSKÅL, Lindshammar, Sverige. Glas - Serviser - Auctionet

VAS SAMT SKÅL, glas, Göran Wärff, Kosta, signerade. - Bukowskis

VAS och SKÅL, Lindshammar, signerade, 1900-talets andra hälft. Glas -  Övrigt - Auctionet

Gunnar Nylund, vaser, 2 st samt skål, Rörstrand. - Bukowskis

Slutpris för LINDSHAMMAR
Slutpris för LINDSHAMMAR

SKÅL OCH VASER, 3 delar, glas, bl a Bertil Vallien, Kosta, signerade. -  Bukowskis

BERTIL VALLIEN, glas, skålar, 2 stycken, vas, skulpturer, 2 stycken. Kosta  Boda, signerade. - Bukowskis

VAS "Crocus" Timo Sarpaneva Iittala | Barnebys

LINDSHAMMAR, vas & skål
LINDSHAMMAR, vas & skål

ERIK HÖGLUND, skål samt vas, blått glas | Barnebys

Gunnar Nylund, kannor, 2 st, skål och vas, Rörstrand, 1940-tal. - Bukowskis

Se produkter som liknar Lindshammar Vas Sweden Etiket.. på Tradera  (524893235)

BERTIL VALLIEN - Glass vase for Kosta Boda, Sweden. Height 20 cm. |  Contemporary glass design, Art table, Glass design

Gunnar Nylund, väggrelief, skålar, 3 st, vas och askfat, stengods,  Rörstrand. - Bukowskis

Slutpris för LINDSHAMMAR
Slutpris för LINDSHAMMAR

SKÅLAR, VAS veckglas, 1800-tal | Barnebys

VASER 2 st samt SKÅL, glas, Gunnar Ander, Lindshammar. Glas - Övrigt -  Auctionet

Johan Fors Stor Design Skål Handmad.. | Köp från Footly på Tradera  (525754428)

VAS & SKÅL, Sea glasbruk & 2 skålar Nybro glasbruk, 2000-tal. - Bukowskis

SKÅLAR & LJUSSTAKAR, 8 delar, glas, bl.a. Lindshammar. Glas - Övrigt -  Auctionet

Se produkter som liknar Lindshammar,.. på Tradera (514382336)

Vas eller skål Lindshammar Bernadot.. | Köp från Rellom på Tradera  (461616399)

Stig Lindberg och Berndt Friberg, vaser, 2 st samt skål, stengods,  Gustavsbergs Studio. - Bukowskis